نمایندگی ایران رادیاتور پرند|09125656974
  • نمایندگی ایران رادیاتور پرند|09125656974
  • دسته بندی : پکیج

نمایندگی ایران رادیاتور پرند
 

شرکت ایران رادیاتور تولید کننده انواع مختلف رادیاتور، پکیج‌های شوفاژ دیواری و زمینی، انواع مشعل، کولرهای گازی اسپیلت و داکت اسپیلت در کشور بوده و سابقه‌ای بیش از ۴۰ سال در این حوزه دارد.

 

 

این مجموعه نمایندگی‌های فعال بسیار زیادی در سراسر کشور دارد که نمایندگی ایران رادیاتور پرند یکی از این مجموعه‌ها است. با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور پرند خدمات متنوعی را دریافت خواهید کرد.

نمایندگی ایران رادیاتور محسن شیری پرند

برای دریافت مشاوره رایگان برای خریدو خدمات پس از فروش با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید.

09125656974

یکی از مهمترین خدماتی که این مجموعه به متقاضیان ارائه می‌دهد فروش محصولات ایران رادیاتور بوده و خدمت دیگر این مرکز، ارائه خدمات پس از فروش کلیه محصولات ایران رادیاتور به متقاضیان است. در این مقاله قصد معرفی نمایندگی فروش ایران رادیاتور پرند و خدمات پس از فروش محصولات این برند را داریم. پس اگر شما هم با دغدغه‌ای در این خصوص مواجه شده‌اید با ما همراه باشید.
 

نمایندگی فروش ایران رادیاتور پرند

با مراجعه به نمایندگی فروش ایران رادیاتور پرند به انواع و اقسام مختلف محصولات ساخته شده توسط این برند  دسترسی خواهید داشت. پس می‌توانید به خرید پکیج ایران رادیاتور پرند در نوع و مدل مورد نظر و دلخواه خود دست بزنید و یا به خرید کولر ایران رادیاتور پرند اقدام نمایید.

خرید پکیج ایران رادیاتور پرند 

اما پیش از خرید هر کدام از این کالاها باید به نکات خاصی توجه داشته باشید تا از خرید خود متضرر و پشیمان نشوید. برای نمونه پیش از اقدام به خرید پکیج ایران رادیاتور پرند، توجه به نوع نیاز و کاربری شما ضرورت و اهمیت ویژه‌ای دارد.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور پرند

همان‌طور که می‌دانید این محصولات در انواع دیواری و زمینی طراحی و تولید شده و روانه بازار مصرف می‌گردند. پکیج‌های دیواری خود به چند دسته اصلی تقسیم می‌شوند. این دسته‌بندی را می‌توان بر اساس ظرفیت حرارتی پکیج‌ها انجام داد.

خرید کولر ایران رادیاتور پرند

شما می‌توانید بر اساس میزان فضایی که در اختیار دارید به خرید پکیج ایران رادیاتور پرند از نوع زمینی و یا دیواری دست بزنید. این محصولات از دودکش‌های مختلفی به وجود آمده‌اند. به همین دلیل هم برخی برای استفاده در ساختمان‌های بلند مناسب‌تر بوده و بعضی برای ساختمان‌های کوچک قابل کاربرد هستند.

قیمت پکیج ایران رادیاتور پرند

عده زیادی از افراد نیز تمایل به خرید کولر ایران رادیاتور پرند دارند. این افراد نیز باید پیش از اقدام به خرید به نکات زیادی توجه داشته باشند تا مناسب‌ترین محصول و باکیفیت‌ترین را انتخاب کرده و به خرید آن دست بزنند.

قیمت پکیج در پرند

کولرهای گازی ساخته شده توسط ایران رادیاتور از انواع متنوعی برخوردار بوده و ظرفیت‌های آن‌ها هم مختلف است. این محصولات را می‌توان جزء سیستم‌های تهویه مطبوع با کیفیت بسیار بالا به شمار آورد که در فرایند ساخت آن‌ها از تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته و روز دنیا استفاده شده است.

نمایندگی پکیج در پرند

پیش از خرید کولر ایران رادیاتور پرند بهتر است بدانید که این محصولات در مدل‌های دیواری، قابل حمل و یا پرتابل، طراحی و تولید شده و یا از نوع ایستاده هستند. ظرفیت‌های این کولرها نیز با یکدیگر متفاوت بوده و ۹هزار تا ۳۰۰۰۰ btu بر ساعت را در بر می‌گیرند.

این کولرها قادر به تولید سرما و گرما هستند. پس می‌توانید در فصول مختلف سال از آن‌ها استفاده کنید. برخورداری از کیفیت ساخت بالا و داشتن قیمت مقرون به صرفه و مناسب یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این تجهیزات است.

در فرایند ساخت کولر ایران رادیاتور از کمپرسورهای روتاری  GMCC استفاده شده که ساخت کمپانی توشیبا است. به همین دلیل محصول مورد نظر کارایی بسیار بالایی داشته و کیفیت آن هم قابل توجه است. به‌کارگیری بدنه‌ای از جنس استیل الکترولیتی با روکش ضد زنگ در این کولرها یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های آن‌ها است.

پس شما می‌توانید با خرید کولر ایران رادیاتور پرند از آن در محیط‌ها و مناطق مرطوب نیز استفاده کرده و نگران زنگ زدگی روکش بدنه استیل آن هم نباشید.
 

قیمت پکیج ایران رادیاتور پرند

با وجود اینکه خرید محصولات ایران رادیاتور شما را مطمئن می‌سازد که کالایی با کیفیت کافی از شرکتی بسیار معتبر خریداری نموده‌اید، اما باز هم برای برخی از افراد توجه به قیمت این محصولات موضوع بسیار حائز اهمیتی است.

لازم است بدانید که قیمت پکیج ایران رادیاتور پرند با توجه به چند عامل و یا فاکتور مهم دچار تغییر و تحولات اساسی خواهد شد. قیمت پکیج در پرند با توجه به نوع مبدل به کار رفته در فرایند ساخت این محصولات تغییراتی خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید این محصولات به صورت‌های تک مبدل و دو مبدل طراحی و تولید شده و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند که این عامل به طور حتم قیمت پکیج در پرند را تغییر خواهد داد. به گونه‌ای که اگر شما به خرید یک پکیج یک مبدل ایران رادیاتور دست بزنید قیمت متفاوتی نسبت به زمانی پرداخت خواهید کرد که یک پکیج دو مبدله را برای خرید در نظر بگیرید.

نکته‌ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که در پکیج‌های دو مبدل ساخت ایران رادیاتور مبدل اصلی وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را برعهده دارد. به نحوی که آب مورد نیاز سیستم گرمایش با استفاده از این مبدل گرم خواهد شد و به رادیاتورها انتقال پیدا خواهد کرد.

از سوی دیگر و به منظور تامین آب گرم مصرفی آب سیستم گرمایش از مبدل اصلی عبور می‌کند و به جای اینکه به سمت رادیاتورها حرکت کند، از یک مبدل صفحه‌ای عبور خواهد کرد. آب سرد نیز از همین مسیر گذر می‌کند و لذا آب گرم مصرفی به وجود می‌آید.

اما در پکیج‌های تک مبدل ساخت این برند ایرانی، آب گرم مورد نیاز بهداشتی و مصرفی و از سوی دیگر آب لازم برای سیستم گرمایش، از داخل مبدل عبور کرده و گرم خواهند شد و پس از آن نیز به رادیاتورها انتقال پیدا خواهند کرد.

پکیج‌های ایران رادیاتور در انواع آنالوگ و دیجیتال نیز طراحی و تولید شده و روانه بازار مصرف می‌گردند که شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور پرند نوع مناسب آن‌ها را برای خرید در نظر بگیرید و بابت هر کدام قیمت متفاوتی پرداخت نمایید.

اگر تمایل به خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور دارید این نکته را در نظر بگیرید که این محصولات از نظر نوع دودکش به کار رفته در ساختار، با یکدیگر متفاوت بوده و لذا قیمت پکیج در پرند با توجه به این عامل نیز دچار تغییر و تحول خواهد شد.

به گونه‌ای که این تجهیزات از نظر نوع دودکش در دو نمونه و یا مدل اصلی طراحی شده‌اند و شامل مدل‌های فن دار و بدون فن هستند. اگر در ساختمان با ارتفاع بالا زندگی می‌کنید بهتر است نوع فن دار را برای خرید نظر بگیرید. در غیر این صورت انتخاب و خرید پکیج بدون فن برای شما بهتر و مناسب‌تر خواهد بود.

قیمت پکیج در پرند با توجه به ظرفیت حرارتی این محصولات نیز تغییر خواهد کرد. به طور کلی بازده و راندمان حرارتی این محصولات چیزی در حدود ۹۳ درصد ذکر شده است. این پکیج‌ها با سوخت برق و گاز نیز کار می‌کنند.

برای خرید این محصولات می‌توانید به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور پرند مراجعه کرده و علاوه بر خرید این محصولات از خدمات پس از فروش مناسب و معتبر نیز بهره مند گردید. خدمات پس از فروش این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته، در تمامی ساعت‌های یک شبانه روز و در تمامی ایام و روزهای هفته در اختیار متقاضیان قرار خواهند گرفت.

با مراجعه به نمایندگی پکیج در پرند و خرید از این مجموعه و یا برخورداری از خدمات پس از فروش آن، به این اطمینان خواهید رسید که قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای پرداخت کرده و در ازای آن محصولاتی را برای خرید در نظر گرفته‌اید که با کیفیت تضمین شده در اختیارتان قرار می‌گیرند.
 

نظرات کاربران ( 0 نظر )

  • ارسال نظر