نمایندگی ایران رادیاتور|شماره تماس09125656974|

نمایندگی ایران رادیاتور

نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری برای خرید انواع پکیج، کولر گازی، اسپلیت، رادیاتور و مشعل می‎توانید به نمایندگی ایران رادیاتور در سطح کشور مراجعه نمایید. این برند معتبر ایرانی در مناطق مختلفی از تهران مانند  لواسان، شمیرانات، اسلامشهر، پرند،شمال تهران،جنوب تهران، غرب تهران،شرق تهران،اندیشه و ...نیز نمایندگی دارد. تاسیسات شیری از جمله این مراکز است که با مراجعه به آن می‎توانید انواع محصولات ایران رادیاتور و سایر برندهای مطرح مانند بوتان را خریداری نمایید. با خرید از این نمایندگی، از خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج  و کولر گازی نیز بهره‌مند خواهید شد.

شماره تماس نمایندگی ایران رادیاتور

شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری 09125656974 می باشد شما میتوانید برای استعلام قیمت کالا های ایران رادیاتور و خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور با این شماره تماس حاصل فرمایید.

 

ایران رادیاتور در یک نگاه

برای اینکه به ایران رادیاتور اعتماد کنید، چهار ویژگی مهم این شرکت را با شما در میان میگذاریم:

 • این شرکت بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری، رادیاتورهای آلومینیومی و مشعل ‌های صنعتی و خانگی در خاورمیانه است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید مشعل های صنعتی در جهان است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی در سطح جهان است.
 • ایران رادیاتور در لیست ده شرکت برتر که در تولید پکیج دیواری در جهان فعالیت دارند، قرار گرفته است.

نمایندگی ایران رادیاتور

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری

با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور میتوانید از خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری و خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور به راحتی بهره‌مند شوید. تکنسین‌هایی که در این مراکز فعالیت دارند، به خوبی با قطعات، مشکلات احتمالی و چگونگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنا هستند. تکنسین‌های تاسیسات شیری به شما پیشنهاد می‌کنند تا برای کاهش هزینه‌ها، همواره از خدمات سرویس این مرکز استفاده نمایید. برای این منظور کافی با این مرکز تماس بگیرد تا کارشناس ما به محل اعزام شود. 

سرویس‌های دوره‌ایی تجهیزاتی مانند آبگرمکن، کولر گازی، پکیج دیواری و ... از بروز خسارت‌های جدی جلوگیری خواهد کرد. برای این منظور بهتر است هر سال یکبار از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید. گاهی اوقات نیز مشتریان ترجیح می‌دهند، هر شش ماه یکبار از این خدمات بهره ببرند.

خدمات نمایندگی تعمیرات  پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری و  خرید کولر گازی ایران رادیاتور میتواند شامل موارد زیر باشد:

پکیج آب را گرم نمی‌کند

دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل میشود که از آن جمله میتوان به افت فشار آب منزل اشاره کرد. برای حل این مشکل شاید نیازی به سرویس و تعمیر پکیج نباشد. کافی است به شیوهایی مناسب میزان فشار آب را بالا ببرید. با نصب پمپ آب احتمالا این مشکل حل خواهد شد.

از دیگر دلایلی که باعث بروز این مشکل می‌شود، میتوان به رسوب‌گیری مبدل ثانویه اشاره کرد. در خدمات سرویس دورهایی، تکنسین این موضوع را بررسی خواهد کرد. در صورت امکان با استفاده از مواد خاص، مبدل تمیز خواهد شد، در غیر این صورت به شما پیشنهاد میشود تا قطعه را تعویض نمایید. زمانی که از خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری، استفاده می‌کنید مطمئن خواهید شد که از قطعات اصلی  و با کیفیت بهره برده میشود. این امر بازدهی و طول عمر دستگاه را افزایش خواهد داد.

گاهی اوقات علت گرم نشدن آب در پکیج دیواری، مربوط به هواگیری آن است. برای حل این مشکل، کافی است هواگیری سیستم به درستی انجام شود.

رادیاتور گرم نمی‌شوند

گاهی اوقات پکیج دیواری به خوبی کار می‌کند، اما رادیاتورها همچنان سرد هستند. بروز این مشکل نیز دلایل زیادی دارد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در داخل لوله‌ها هوا وجود دارد.
 • فشار آب کافی نیست.
 • دیافراگم خراب است.
 • ترموستات و شیرهای آب خراب هستند.

پکیج چکه می کند

 اگر پکیج را به تازگی از نمایندگی فروش ایران رادیاتور خریداری و نصب کرده‌اید، احتمالا مشکلی در نصب آن وجود دارد. اگر اتصالات به خوبی عایق بندی نشده باشند، این مشکل بروز خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج  بهره ببرید. برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در تاسیسات شیری تماس بگیرید.

پکیج خاموش می شود

گاهی اوقات منابع انرژی برای روشن شدن پکیج مهیا است، اما به خودی خود خاموش میشود. علت بروز این مشکل میتواند یکی از موارد زیر باشد:

 • خرابی ترموستات
 • انسداد و گرفتگی شیر ورودی آب. این مشکل معمولا به دلیل ایجاد رسوب رخ میدهد.
 • کاهش فشار آب
 • خراب بودن پمپ دستگاه. در این حالت آب به خوبی در سیستم به گردش در نخواهد آمد.
 • لوله‌ها هوا گرفته‌اند.

برای حل این مشکلات بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور نصب پکیج

پکیج‌های ایران رادیاتور را میتوانید در دو مدل زمینی و دیواری از نمایندگی ایران رادیاتور خریداری نمایید. از انواع زمینی برای ساختمان‌های ویلایی استفاده می‌شود، در حالیکه نوع دیواری برای آپارتمان‌ها مناسب هستند. پس از خرید، بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج بهره ببرید. در نصب پکیج به موارد زیر توجه می‌شود:

 • بهتر است این سیستم گرمایشی در محیطی مانند بالکن نصب شود.
 • سیستم را در مکانی نصب کنید که به راحتی بتوانید آب، برق و گاز آن را تامین کنید.
 • از دودکش‌های مناسب استفاده کنید. هر وسیله گازسوز باید یک دودکش مجزا داشته باشد.
 • نصب پکیج برای فضاهای کمتر از 60 متر پیشنهاد نمی‌شود.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس کولر گازی

با شروع فصل گرما، زمان آن فرا میرسد که به فکر سرویس تجهیزات سرمایشی بیفتیم. در حال حاضر تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور انواع کولر گازی و اسپلیت برای خنک کردن هوای محیط مورد توجه قرار میگیرد. به طور کلی میتوان گفت در همگی آنها از یک فناوری استفاده میشود. معمولا اسپلیت و داکت اسپلیت، دارای یونیت داخلی، خارجی و ریموت کنترل هستند. در ساختار آنها از کمپرسورهای روتاری و اسکرول استفاده میشود. کولرهای گازی براساس نوع آب و هوای منطقه طراحی و ساخته میشوند. کولرهای گازی با عنوان T1 ، برای مناطق معمولی و معتدل مناسب هستند. اگر ناحیه کاربری T2 ذکر شده است، یعنی محصول مورد نظر برای مناطق سردسیر و خنک طراحی شده است. T3 نیز مربوط به مناطق گرمسیری است. بنابراین اگر در منطقهایی مانند تهران زندگی میکنید، کولر گازی با ناحیه کاربری T1 برای شما مناسب است.

برای افزایش طول عمر تجهیزات سرمایشی مانند انواع کولر گازی پنجرهایی، اسپلیت و داکت اسپلیت تاسیسات شیری به شما پیشنهاد می‌کند تا از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس کولر گازی استفاده کنید.

نمایندگی ایران رادیاتور تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور، خدمات متنوعی را در راستای تعمیر انواع کولر گازی به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. از جمله مشکلات رایج کولر گازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر گازی ایران رادیاتور جریان هوای خنک تولید نمی کند

دلایل بسیار زیادی برای بروز این مشکل وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به نشت گاز اشاره کرد. به طور کلی گاز کولر، فاسد شدنی نیست و تاریخ انقضاء ندارد. چنانچه به هر دلیلی اتصالات و لوله‌ها  دچار آسیب شوند، سیستم با افت فشار گاز مواجه خواهد شد. در این شرایط کافی است با تاسیسات شیری تماس بگیرید تا تکنسین برای بررسی و رفع  مشکل به منزل و یا محل مورد نظر شما اعزام شود. از آنجا که حمل و نقل  و جابه‌جایی وسایلی نظیر پکیج و یا کولر گازی مشکل است، سعی میشود تا تعمیرات در محل اجرا شود. تکنسین در بررسی‌های خود به این موارد نیز توجه خواهد کرد:

 • کثیف بودن کندانسور
 • خراب بودن  فن کولر
 • یخ زدن کویل اواپراتور
 • خراب بودن موتور کولر گازی

کولر گازی صدا می دهد

یکی از ویژگی‌های مهم انواع کولر گازی بی‌صدا بودن آن است، بنابراین اگر حین کار کردن صدای نامتعارف و آزار دهنده‌ایی از آنها به گوش میرسد، باید موضوع را جدی گرفت. علت صدای کولر گازی میتواند یکی از موارد زیر باشد:

تراز نبودن کولر گازی می‌تواند باعث ایجاد سر و صدای سیستم شود. این مشکل هنگام نصب رخ می‌دهد. به همین بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب کولر کمک بگیرید.

کندانسور دچار مشکل شده است.  منظور از کندانسور، همان یونیت خارجی است. گاهی اوقات پرندگان از آن به عنوان لانه خود استفاده می‌کنند. بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی با استفاده از یک چراغ قوه کندانسور را بررسی کرده تا مطمئن شوید، جسم خارجی در آن وجود ندارد.

کولر گازی برفک می زند

برفک کولر گازی میتواند به دلیل نشت گاز باشد. زمانی که میزان گاز از سطح طبیعی و نرمال کاهش مییابد، با برفک در گولر گازی مواجه خواهید شد.

یکسره کار کردن کمپرسور نیز میتواند باعث ایجاد این مشکل شود. مطمئن باشید، با انجام سرویس‌های دورهایی تاسیسات شیری به راحتی میتوانید از بروز چنین مشکلاتی به راحتی جلوگیری نمایید. در حال حاضر شرایط اقتصادی به‌گونه‌ایی است که بیش از ارزش کالاها، باید برای آنها بودجه در نظر بگیریم. وقتی میتوان با سرویس‌های دورهایی از خرابی قطعه و خرید دوباره آن جلوگیری کرد، بسیار منطقی است که از این خدمات به موقع استفاده کنیم.

 خدمات نمایندگی  ایران رادیاتور نصب کولر

با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور، امکان خرید انواع کولرهای گازی این شرکت وجود دارد. کولر گازی ایران رادیاتور را میتوانید در انواع پنجرهایی، اسپلیت، ایستاده و پرتابل خریداری نمایید. کولرهای گازی پنجره‌ایی دارای یک یونیت هستند اما برای انواع اسپلیت دیواری و ایستاده یونیت خارجی، داخلی و ریموت طراحی میشود. مهم نیست کدامیک از آنها را خریداری میکنید، در هر حال بهتر است از  خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور برای نصب کولر بهره ببرید.

نمایندگی  ایران رادیاتور در تهران

مجموعه تاسیسات شیری مجموعه ایی با تجربه و مجرب  است که در حوزه فروش و خدمات پس از فروش انواع پکیج زمینی و دیواری، مشعل،  رادیاتور و کولر گازی فعالیت دارد. این مجموعه در این زمینه سابقه‌ایی 27 ساله دارد. تاسیسات شیری علاوه بر ایران رادیاتور با برندهای مطرح دیگری نیز همکاری دارد:

 •  محصولات شرکت شوفاژکار

 •  محصولات شرکت سانیکا

 •  محصولات شرکت فرولی

 •  محصولات شرکت بوتان

نمایندگی ایران رادیاتور 

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، نمایندگی ایران رادیاتور پرند، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، 
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در پرند، نمایندگی ایران رادیاتور دماوند، نمایندگی ایران رادیاتور در پردیس، 
نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور،نمایندگی فروش ایران رادیاتور، نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، 

نمایندگی ایران رادیاتور تهران

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که در تاسیسات یک ساختمان از قبیل ساختمان‌های مسکونی و یا اداری و خدماتی و.. ایجاد می‌شود از کار افتادن و یا خرابی پکیج، کولر، مشعل و ... است. در صورتی که بخواهید خودتان دست به کار شوید و به تعمیر این ابزار دست بزنید، این امکان وجود دارد که مشکلی به مشکلات خود اضافه کنید و هزینه بیشتری را برای خود ایجاد نمایید. بنابراین بهترین راه برای تعمیر این نوع از محصولاتی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند مراجعه به دفاتر نمایندگی و یا تماس با این واحدها است. در صورتی که دفتر نمایندگی و تعمیرگاه ویژه این محصولات در نزدیکی محل زندگی شما واقع شده باشد کارتان بسیار ساده خواهد بود.

یکی از دفاتر و مجموعه‌های نمایندگی ایران رادیاتور در کلان شهر تهران، تاسیسات شیری است. این مرکز نمایندگی ایران رادیاتور، در حال حاضر، خدمات خود را به تمامی نقاط و مناطق شهر تهران ارائه می‌دهد. از جمله این مناطق می‌توان به شمال تهران، غرب و یا شرق و جنوب تهران اشاره کرد. خدماتی که توسط نمایندگی تاسیسات شیری در تهران ارائه می‌شود شامل خدمات فروش محصولات ایران رادیاتور و هم‌چنین خدمات پس از فروش این تجهیزات است. بنابراین می‌توانید محصولات مورد نظر خود از قبیل انواع پکیج ایران رادیاتور، مشعل ایران رادیاتور، کولر ایران رادیاتور، رادیاتور ایران رادیاتور و ... را از طریق مراجعه به دفاتر این نمایندگی در استان تهران خریداری کنید و در صورت لزوم، از خدمات پس از فروش این محصولات نیز بهره‌مند گردید.

لازم به ذکر است که تاسیسات شیری، به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در سراسر تهران می‌تواند تخصصی‌ترین خدمات پس از فروش و تعمیر و سرویس محصولات مختلف این برند تولید کننده را در اختیار شما قرار دهد. این مجموعه، دارای کادر بسیار متخصص و با تجربه‌ای در زمینه تعمیر انواع این محصولات است. تعمیرکاران مجموعه تاسیسات شیری می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، خود را به محل مورد نظر شما برسانند و کار تعمیر ابزار شما را انجام دهند. در این صورت، نیازی به جابجایی این محصولات ندارید. بنابراین لازم نیست هزینه‌ای را برای جابجایی این دسته از تجهیزات و رساندن آن‌ها به تعمیرگاه پرداخت نمایید. از طرف دیگر حمل و نقل و انتقال این ابزار و رساندن آن‌ها به تعمیرگاه، خود نیز می‌تواند باعث بروز مشکلاتی شود و یا وسیله مورد نظر را با اشکالات بیشتری مواجه سازد. 

نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران

تاسیسات شیری، هم اکنون دارای دفتر نمایندگی خدمات پس از فروش در شمال شهر تهران است. بنابراین در صورتی که شما هم ساکن یکی از محله‌های مناطق شمال شهر تهران هستید می‌توانید با دفتر نمایندگی این مجموعه در نزدیک‌ترین محل زندگی خود، تماس بگیرید و یا به این واحدها مراجعه نمایید تا از این طریق خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات مورد نظر برای شما انجام شود. برای برخورداری از این خدمات در صورتی که ساکن بخش‌هایی از قبیل تجریش، نیاوران، آجودانیه، مینی سیتی، زعفرانیه و یا سید خندان هستید تنها کافی است با شماره تلفن‌های این مجموعه نمایندگی به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

هم‌چنین افرادی که ساکن مناطقی از قبیل ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، فرشته، یوسف آباد، عباس آباد و یا دروس هستند نیز می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن‌های تاسیسات شیری از خدمات پس از فروش این واحد نمایندگی ایران رادیاتور در تهران بهره مند گردند. لازم است بدانید که در صورتی که کار تعمیر این لوازم و ابزار را به دست تعمیرکاران نمایندگی واگذار کنید مطمئن خواهید بود که این افراد، بیش از هر تعمیرکار دیگری، در این کار تجربه و تخصص دارند و از طرف دیگر، آموزش‌های لازم را در زمینه عیب یابی این محصولات و نحوه برطرف کردن اشکالات آن‌ها دریافت نموده‌اند. بنابراین این دسته از تعمیرکاران با سرعت بسیار بالاتری به عیب محصولات مورد نظر شما پی خواهند برد و راه‌های برطرف کردن این عیوب و ایرادات را بیش از هر تعمیرکار دیگری، کشف خواهند کرد.

لذا سرعت تعمیر لوازم مورد نیاز شما بالاتر خو.هد رفت. همان‌طور که می‌دانید در صورتی که ابزار مورد نظر شما دارای گارانتی باشد و از زمان اعتبار آن نگذشته باشد کار تعمیر و عیب یابی این محصولات برای شما هزینه‌ای نخواهد داشت. از طرف دیگر در صورتی که از زمان گارانتی این تجهیزات گذشته باشد نیز تعمیر کار، پیش از اقدام به کار، حدود و میزان خرابی و هم‌چنین هزینه تعمیر را با شما در میان خواهد گذاشت. بنابراین می‌توانید تصمیم به تعمیر و یا عدم تعمیر این ابزار بگیرید. لازم است بدانید که هر چه وسیله مورد نظر شما با سرعت بالاتری عیب یابی و تعمیر شود هزینه کم‌تری نیز به شما تحمیل خواهد شد.

نمایندگی ایران رادیاتور غرب تهران

تعمیر و هم‌چنین خدمات پس از فروش محصولات مختلف ایران رادیاتور در غرب شهر کلان تهران، یکی از خدماتی است که توسط نمایندگی تاسیسات شیری به اهالی شهر تهران ارائه می‌شود. بنابراین افرادی که در شهر تهران به ویژه در غرب آن ساکن هستند می‌توانند از این خدمات بهره مند گردند. پس از تماس با این دفتر نمایندگی، تاسیسات شیری بلافاصله تعمیر کار خبره‌ای را به محل مورد نظر شما اعزام می‌کند. تعمیر کار این مجموعه، در ابتدا به عیب یابی وسیله مورد نظر اقدام می‌کند و سپس مدت زمان تعمیر آن و هزینه‌های احتمالی را با شما در میان می‌گذارد. بنابراین شما می‌توانید تصمیم به تعمیر و یا تعویض قطعات مورد نظر خود بگیرید. در صورتی که قصد داشته باشید وسیله مورد نظر را تعمیر کنید تعمیر کار واحد شیری، بلافاصله و در کم‌ترین زمان ممکن، به تعمیر دستگاه شما دست خواهد زد. بنابراین در صورتی که شما هم ساکن مناطقی در تهران از جمله پونک، صادقیه، جنت اباد، شهرک اکباتان، فردوس، شهران، شهر زیبا، مرزداران، سردار جنگل، دهکده المپیک و ... هستید می‌توانید بلافاصله با دفاتر این مجموعه در غرب شهر تهران تماس بگیرید.

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

شرق تهران، از دیگر مناطقی است که تاسیسات شیری در این ناحیه نیز اقدام به تاسیس دفتر نمایندگی و ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات مختلف ایران رادیاتور نموده است. بنابراین تمامی افراد و خانواده‌هایی که ساکن مناطقی از قبیل نارمک، هفت حوض، رسالت، مجیدیه و هنگام هستند می‌توانند برای برخورداری از این خدمات با دفتر نمایندگی تاسیسات شیری در شرق تهران تماس بگیرند. هم‌چنین افرادی که ساکن هنگام، فرجام، دلاوران، سبلان، دردشت، حکیمیه، علم و صنعت و ... هستند نیز می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند.

بنابراین لازم نیست برای تماس با این مجموعه به این فکر کنید که در کجا ساکن هستید. چراکه تاسیسات شیری در هر نقطه از شهر تهران، به ویژه در شرق این کلان شهر، تعمیرکارانی متخصص و با تجربه کافی را به محل زندگی و کار شما اعزام خواهد کرد. در صورتی که کار تعمیر قطعات و ابزار ایران رادیاتور خود را به دست دفاتر نمایندگی این واحد تولید کننده واگذار کنید از کیفیت قطعات تعمیر شده و یا تعویض شده اطمینان خواهید داشت. از طرف دیگر از اصل و اورجینال بودن محصولات و قطعات مورد نیاز نیز مطمئن خواهید بود.

نمایندگی ایران رادیاتور جنوب تهران

در صورتی که ساکن محله‌ها و مناطق جنوب تهران هستید می‌توانید از خدمات پس از فروش تاسیسات شیری نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در شهر تهران بهره مند گردید. لذا پس از خرابی و یا نیاز به تعمیر دستگاه‌هایی از قبیل مشعل ایران رادیاتور، کولر، پکیج ایران رادیاتور و... کافی است با دفتر نمایندگی این مجموعه تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، تعمیر کار به محل مورد نظر شما مراجعه کند و پس از عیب یابی، مشکل ایجاد شده را برطرف سازد. پس از تعمیر و یا تعویض قطعه نیز تعمیر کار مورد نظر گارانتی تعمیر را به شما تحویل خواهد داد. بنابراین از کیفیت خدمات ارائه شده راضی خواهید بود. لذا در صورتی که ساکن مناطقی در جنوب کلان شهر تهران از قبیل افسریه و یا کیان شهر هستید و یا در نقاطی مانند شهر ری، نازی آباد، خاوران، جیحون، آذری، ترمینال جنوب و یافت اباد سکونت دارید می‌توانید از انواع خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور توسط نمایندگی تاسیسات شیری بهره مند گردید.

نمایندگی‌هایی  رسمی ایران رادیاتور در مناطق مختلف تهران فعالیت دارند که از آن جمله می توان به مناطق زیر اشاره کرد:

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در  پرند

 •  نمایندگی‌  ایران رادیاتور در رباط کریم

 •  نمایندگی‌  ایران رادیاتور در اسلامشهر

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در  گلستان

 •  نمایندگی‌ ایران رادیاتور در  ورامین

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در کهریزک

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در  پردیس

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در رودهن

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در بومهن

 • نمایندگی‌  ایران رادیاتور در دماوند

 • نمایندگی‌ ایران رادیاتور در آبسرد

 • نمایندگی‌ ایران رادیاتور در لواسان

 •  نمایندگی‌ ایران رادیاتور در شمیرانات

 • نمایندگی‌ ایران رادیاتور در دیزین

 • نمایندگی‌ ایران رادیاتور در اندیشه

 • نمایندگی  ایران رادیاتور در فیروزکوه

نمایندگی ایران رادیاتور تهران 


نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در پرند، نمایندگی ایران رادیاتور دماوند، نمایندگی ایران رادیاتور در پردیس، 
نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور،نمایندگی فروش ایران رادیاتور، نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران،
 نمایندگی ایران رادیاتور در غرب تهران، نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران، نمایندگی ایران رادیاتور در تهرانسر، 
نمایندگی ایران رادیاتور در جنوب غرب تهران، نمایندگی‌ ایران رادیاتور در شمیرانات،نمایندگی ایران رادیاتور در لواسان،  
 نمایندگی ایران رادیاتور در ستارخان، نمایندگی ایران رادیاتور در جنوب تهران، نمایندگی ایران رادیاتور در شهر قدس
، نمایندگی فروش پکیج ایران رادیاتور در تهران،نمایندگی ایران رادیاتور جنت آباد جنوبی،نمایندگی ایران رادیاتور پونک،
نمایندگی مشعل ایران رادیاتور تهران، نمایندگی فروش ایران رادیاتور نارمک، نمایندگی ایران رادیاتور بلوار ابوذر،نمایندگی‌ ایران رادیاتور در دماوند،
نمایندگی  ایران رادیاتور در فیروزکوه، نمایندگی‌ ایران رادیاتور در اندیشه،نمایندگی‌ ایران رادیاتور در دیزین 

 

 

 

نظرات کاربران ( 2 نظر )

 • ارسال نظر

علیرضا

3 سال قبل

سلام ببخشید نمایندگی ایران رادیاتور تهران شما، کجای تهران هستش میشه؟ ادرس نمایندگیتون رو بفرمایید؟

مدیر

3 سال قبل

سلام وقت بخیر آدرس نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری : تهران، پیروزی بلوار ابوذر پل پنجم خیابان ده حقی روبه روی بانک ملی پلاک ۶۸ هستش

hadis

3 سال قبل

سلام نمایندگی ایران رادیاتور ، چه خدماتی ارائه میکند؟ و در چه مناطقی از تهران این خدمات ارائه میکنید؟

مدیر

3 سال قبل

سلام وقت بخیر، تاسیسات شیری خدمات مشاوره رایگان، خدمات فروش و پس از فروش را به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور ارائه می دهد.خدمات فروش محصولات ایران رادیاتور در کل مناطق ایران انجام پذیر می باشد.خدمات پس از فروش در مناطق زیر: نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران نمایندگی ایران رادیاتور غرب تهران نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران نمایندگی ایران رادیاتور جنوب تهران