نمایندگی ایران رادیاتور|شماره تماس09125656974|

نمایندگی ایران رادیاتور

نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری برای خرید انواع پکیج، کولر گازی، اسپلیت، رادیاتور و مشعل می‎توانید به نمایندگی ایران رادیاتور در سطح کشور مراجعه نمایید. این برند معتبر ایرانی در مناطق مختلفی از تهران مانند  لواسان، شمیرانات، اسلامشهر، پرند،شمال تهران،جنوب تهران، غرب تهران،شرق تهران،اندیشه و ...نیز نمایندگی دارد. تاسیسات شیری از جمله این مراکز است که با مراجعه به آن می‎توانید انواع محصولات ایران رادیاتور و سایر برندهای مطرح مانند بوتان را خریداری نمایید. با خرید از این نمایندگی، از خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج  و کولر گازی نیز بهره‌مند خواهید شد.

شماره تماس نمایندگی ایران رادیاتور

شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری 09125656974 می باشد شما میتوانید برای استعلام قیمت کالا های ایران رادیاتور و خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور با این شماره تماس حاصل فرمایید.

 

ایران رادیاتور در یک نگاه

برای اینکه به ایران رادیاتور اعتماد کنید، چهار ویژگی مهم این شرکت را با شما در میان میگذاریم:

 • این شرکت بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری، رادیاتورهای آلومینیومی و مشعل ‌های صنعتی و خانگی در خاورمیانه است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید مشعل های صنعتی در جهان است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی در سطح جهان است.
 • ایران رادیاتور در لیست ده شرکت برتر که در تولید پکیج دیواری در جهان فعالیت دارند، قرار گرفته است.

نمایندگی ایران رادیاتور

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری

با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور میتوانید از خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری و خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور به راحتی بهره‌مند شوید. تکنسین‌هایی که در این مراکز فعالیت دارند، به خوبی با قطعات، مشکلات احتمالی و چگونگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنا هستند. تکنسین‌های تاسیسات شیری به شما پیشنهاد می‌کنند تا برای کاهش هزینه‌ها، همواره از خدمات سرویس این مرکز استفاده نمایید. برای این منظور کافی با این مرکز تماس بگیرد تا کارشناس ما به محل اعزام شود. 

سرویس‌های دوره‌ایی تجهیزاتی مانند آبگرمکن، کولر گازی، پکیج دیواری و ... از بروز خسارت‌های جدی جلوگیری خواهد کرد. برای این منظور بهتر است هر سال یکبار از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید. گاهی اوقات نیز مشتریان ترجیح می‌دهند، هر شش ماه یکبار از این خدمات بهره ببرند.

خدمات نمایندگی تعمیرات  پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری و  خرید کولر گازی ایران رادیاتور میتواند شامل موارد زیر باشد:

پکیج آب را گرم نمی‌کند

دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل میشود که از آن جمله میتوان به افت فشار آب منزل اشاره کرد. برای حل این مشکل شاید نیازی به سرویس و تعمیر پکیج نباشد. کافی است به شیوهایی مناسب میزان فشار آب را بالا ببرید. با نصب پمپ آب احتمالا این مشکل حل خواهد شد.

از دیگر دلایلی که باعث بروز این مشکل می‌شود، میتوان به رسوب‌گیری مبدل ثانویه اشاره کرد. در خدمات سرویس دورهایی، تکنسین این موضوع را بررسی خواهد کرد. در صورت امکان با استفاده از مواد خاص، مبدل تمیز خواهد شد، در غیر این صورت به شما پیشنهاد میشود تا قطعه را تعویض نمایید. زمانی که از خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری، استفاده می‌کنید مطمئن خواهید شد که از قطعات اصلی  و با کیفیت بهره برده میشود. این امر بازدهی و طول عمر دستگاه را افزایش خواهد داد.

گاهی اوقات علت گرم نشدن آب در پکیج دیواری، مربوط به هواگیری آن است. برای حل این مشکل، کافی است هواگیری سیستم به درستی انجام شود.

رادیاتور گرم نمی‌شوند

گاهی اوقات پکیج دیواری به خوبی کار می‌کند، اما رادیاتورها همچنان سرد هستند. بروز این مشکل نیز دلایل زیادی دارد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در داخل لوله‌ها هوا وجود دارد.
 • فشار آب کافی نیست.
 • دیافراگم خراب است.
 • ترموستات و شیرهای آب خراب هستند.

پکیج چکه می کند

 اگر پکیج را به تازگی از نمایندگی فروش ایران رادیاتور خریداری و نصب کرده‌اید، احتمالا مشکلی در نصب آن وجود دارد. اگر اتصالات به خوبی عایق بندی نشده باشند، این مشکل بروز خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج  بهره ببرید. برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در تاسیسات شیری تماس بگیرید.

پکیج خاموش می شود

گاهی اوقات منابع انرژی برای روشن شدن پکیج مهیا است، اما به خودی خود خاموش میشود. علت بروز این مشکل میتواند یکی از موارد زیر باشد:

 • خرابی ترموستات
 • انسداد و گرفتگی شیر ورودی آب. این مشکل معمولا به دلیل ایجاد رسوب رخ میدهد.
 • کاهش فشار آب
 • خراب بودن پمپ دستگاه. در این حالت آب به خوبی در سیستم به گردش در نخواهد آمد.
 • لوله‌ها هوا گرفته‌اند.

برای حل این مشکلات بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور نصب پکیج

پکیج‌های ایران رادیاتور را میتوانید در دو مدل زمینی و دیواری از نمایندگی ایران رادیاتور خریداری نمایید. از انواع زمینی برای ساختمان‌های ویلایی استفاده می‌شود، در حالیکه نوع دیواری برای آپارتمان‌ها مناسب هستند. پس از خرید، بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج بهره ببرید. در نصب پکیج به موارد زیر توجه می‌شود:

 • بهتر است این سیستم گرمایشی در محیطی مانند بالکن نصب شود.
 • سیستم را در مکانی نصب کنید که به راحتی بتوانید آب، برق و گاز آن را تامین کنید.
 • از دودکش‌های مناسب استفاده کنید. هر وسیله گازسوز باید یک دودکش مجزا داشته باشد.
 • نصب پکیج برای فضاهای کمتر از 60 متر پیشنهاد نمی‌شود.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس کولر گازی

با شروع فصل گرما، زمان آن فرا میرسد که به فکر سرویس تجهیزات سرمایشی بیفتیم. در حال حاضر تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور انواع کولر گازی و اسپلیت برای خنک کردن هوای محیط مورد توجه قرار میگیرد. به طور کلی میتوان گفت در همگی آنها از یک فناوری استفاده میشود. معمولا اسپلیت و داکت اسپلیت، دارای یونیت داخلی، خارجی و ریموت کنترل هستند. در ساختار آنها از کمپرسورهای روتاری و اسکرول استفاده میشود. کولرهای گازی براساس نوع آب و هوای منطقه طراحی و ساخته میشوند. کولرهای گازی با عنوان T1 ، برای مناطق معمولی و معتدل مناسب هستند. اگر ناحیه کاربری T2 ذکر شده است، یعنی محصول مورد نظر برای مناطق سردسیر و خنک طراحی شده است. T3 نیز مربوط به مناطق گرمسیری است. بنابراین اگر در منطقهایی مانند تهران زندگی میکنید، کولر گازی با ناحیه کاربری T1 برای شما مناسب است.

برای افزایش طول عمر تجهیزات سرمایشی مانند انواع کولر گازی پنجرهایی، اسپلیت و داکت اسپلیت تاسیسات شیری به شما پیشنهاد می‌کند تا از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس کولر گازی استفاده کنید.

نمایندگی ایران رادیاتور تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور، خدمات متنوعی را در راستای تعمیر انواع کولر گازی به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. از جمله مشکلات رایج کولر گازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر گازی ایران رادیاتور جریان هوای خنک تولید نمی کند

دلایل بسیار زیادی برای بروز این مشکل وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به نشت گاز اشاره کرد. به طور کلی گاز کولر، فاسد شدنی نیست و تاریخ انقضاء ندارد. چنانچه به هر دلیلی اتصالات و لوله‌ها  دچار آسیب شوند، سیستم با افت فشار گاز مواجه خواهد شد. در این شرایط کافی است با تاسیسات شیری تماس بگیرید تا تکنسین برای بررسی و رفع  مشکل به منزل و یا محل مورد نظر شما اعزام شود. از آنجا که حمل و نقل  و جابه‌جایی وسایلی نظیر پکیج و یا کولر گازی مشکل است، سعی میشود تا تعمیرات در محل اجرا شود. تکنسین در بررسی‌های خود به این موارد نیز توجه خواهد کرد:

 • کثیف بودن کندانسور
 • خراب بودن  فن کولر
 • یخ زدن کویل اواپراتور
 • خراب بودن موتور کولر گازی

کولر گازی صدا می دهد

یکی از ویژگی‌های مهم انواع کولر گازی بی‌صدا بودن آن است، بنابراین اگر حین کار کردن صدای نامتعارف و آزار دهنده‌ایی از آنها به گوش میرسد، باید موضوع را جدی گرفت. علت صدای کولر گازی میتواند یکی از موارد زیر باشد:

تراز نبودن کولر گازی می‌تواند باعث ایجاد سر و صدای سیستم شود. این مشکل هنگام نصب رخ می‌دهد. به همین بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب کولر کمک بگیرید.

کندانسور دچار مشکل شده است.  منظور از کندانسور، همان یونیت خارجی است. گاهی اوقات پرندگان از آن به عنوان لانه خود استفاده می‌کنند. بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی با استفاده از یک چراغ قوه کندانسور را بررسی کرده تا مطمئن شوید، جسم خارجی در آن وجود ندارد.

کولر گازی برفک می زند

برفک کولر گازی میتواند به دلیل نشت گاز باشد. زمانی که میزان گاز از سطح طبیعی و نرمال کاهش مییابد، با برفک در گولر گازی مواجه خواهید شد.

یکسره کار کردن کمپرسور نیز میتواند باعث ایجاد این مشکل شود. مطمئن باشید، با انجام سرویس‌های دورهایی تاسیسات شیری به راحتی میتوانید از بروز چنین مشکلاتی به راحتی جلوگیری نمایید. در حال حاضر شرایط اقتصادی به‌گونه‌ایی است که بیش از ارزش کالاها، باید برای آنها بودجه در نظر بگیریم. وقتی میتوان با سرویس‌های دورهایی از خرابی قطعه و خرید دوباره آن جلوگیری کرد، بسیار منطقی است که از این خدمات به موقع استفاده کنیم.

 خدمات نمایندگی  ایران رادیاتور نصب کولر

با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور، امکان خرید انواع کولرهای گازی این شرکت وجود دارد. کولر گازی ایران رادیاتور را میتوانید در انواع پنجرهایی، اسپلیت، ایستاده و پرتابل خریداری نمایید. کولرهای گازی پنجره‌ایی دارای یک یونیت هستند اما برای انواع اسپلیت دیواری و ایستاده یونیت خارجی، داخلی و ریموت طراحی میشود. مهم نیست کدامیک از آنها را خریداری میکنید، در هر حال بهتر است از  خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور برای نصب کولر بهره ببرید.

نمایندگی  ایران رادیاتور در تهران

مجموعه تاسیسات شیری مجموعه ایی با تجربه و مجرب  است که در حوزه فروش و خدمات پس از فروش انواع پکیج زمینی و دیواری، مشعل،  رادیاتور و کولر گازی فعالیت دارد. این مجموعه در این زمینه سابقه‌ایی 27 ساله دارد. تاسیسات شیری علاوه بر ایران رادیاتور با برندهای مطرح دیگری نیز همکاری دارد:

 •  محصولات شرکت شوفاژکار

 •  محصولات شرکت سانیکا

 •  محصولات شرکت فرولی

 •  محصولات شرکت بوتان

 

نمایندگی ایران رادیاتور 
 

نمایندگی ایران رادیاتور تهران

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، نمایندگی ایران رادیاتور پرند، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، 
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در پرند، نمایندگی ایران رادیاتور دماوند، نمایندگی ایران رادیاتور در پردیس، 
نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور،نمایندگی فروش ایران رادیاتور، نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، 

 

 

 

نظرات کاربران ( 2 نظر )

 • ارسال نظر

علیرضا

6 ماه قبل

سلام ببخشید نمایندگی ایران رادیاتور تهران شما، کجای تهران هستش میشه؟ ادرس نمایندگیتون رو بفرمایید؟

مدیر

5 ماه قبل

سلام وقت بخیر آدرس نمایندگی ایران رادیاتور تاسیسات شیری : تهران، پیروزی بلوار ابوذر پل پنجم خیابان ده حقی روبه روی بانک ملی پلاک ۶۸ هستش

hadis

2 ماه قبل

سلام نمایندگی ایران رادیاتور ، چه خدماتی ارائه میکند؟ و در چه مناطقی از تهران این خدمات ارائه میکنید؟

مدیر

2 ماه قبل

سلام وقت بخیر، تاسیسات شیری خدمات مشاوره رایگان، خدمات فروش و پس از فروش را به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور ارائه می دهد.خدمات فروش محصولات ایران رادیاتور در کل مناطق ایران انجام پذیر می باشد.خدمات پس از فروش در مناطق زیر: نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران نمایندگی ایران رادیاتور غرب تهران نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران نمایندگی ایران رادیاتور جنوب تهران