نقد و بررسی کولر گازی ایران رادیاتور

نقد و بررسی کولر گازی ایران رادیاتور

همان‌طور که می‌دانيد کولر گازی ایران رادیاتور، یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع است که در سال‌های اخیر مورد اقبال و توجه مردم قرار گرفته است.این سیستم تهویه، از کیفیت قابل قبولی برخوردار شده است و از جمله محصولاتی است که توسط شرکت تولیدی و صنعتی ایران رادیاتور، طراحی و تولید شده و به بازار مصرف ارائه گشته است. خرید کولرگازی ایران رادیاتور
لازم به ذکر این نکته است که شرکت صنعتی و تولیدی ایران رادیاتور، برای ساخت این نوع از محصولات خود، از تجهیزات و دستگاه‌های بسیار پیشرفته و مدرن استفاده می‌کند. این عامل سبب شده تا از میزان خطاهای انسانی که در هر صورت، در هنگام طراحی و یا تولید یک محصول، به وجود می‌آید و موجب بروز مسائلی در کیفیت می‌شود، به نحو بسیار زیادی کاسته گردد و بنابر توجه به این عامل مهم، محصول تولید شده از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار شود.

به کارگیری سیستم‌ها و تجهیزات پیشرفته در هنگام تولید این محصولات، هم‌چنین موجب می‌شود تا سطح کارایی و بازدهی کولرهای گازی ایران رادیاتور نیز افزایش پیدا کند.

تمامی این موارد، باعث شده تا در حال حاضر، کولرهای گازی ایران رادیاتور یکی از انواع سیستم‌های تهویه بسیار پرفروش در بازار به شمار روند. این دستگاه‌ها با استانداردهای معتبر جهانی و بین المللی دارای تطابق هستند. بازدهی بالا، راندمان و کارایی قابل توجه، از دیگر ویژگی‌های این محصولات است.
نقد و بررسی کولرگازی ایران رادیاتور

نقد کولر ایران رادیاتور

کولرهای گازی که توسط شرکت با سابقه ایران رادیاتور، ساخته شده‌اند دارای انواعی از مدل‌ها هستند. بنابراین می‌توانید از میان این کولرها با توجه به موقعیتی که برای نصب در نظر گرفته‌اید و هم‌چنین نحوه قرار گیری این محصولات، کولر مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. از طرف دیگر این محصولات دارای ظرفیت‌های مختلفی نیز هستند و توان آن‌ها نیز متفاوت است.
ظرفیت‌های این محصولات از ۹۰۰۰
تا ۳۰۰۰۰ متغیر است. این محصولات از نظر شرایط کیفی، بسیار مناسب هستند و از طرف دیگر قیمت‌های بسیار ارزان‌تری نیز نسبت به نمونه‌های مشابه خود در بازار دارند. این عوامل موجب شده است تا خرید کولر گازی ایران رادیاتور نوعی خرید مطمئن و به صرفه باشد. چرا که کم‌تر محصولی را می‌توان پیدا کرد که هم از نظر قیمت، ارزان‌تر و به صرفه‌تر از دیگر کالاهای مشابه خود باشد و هم کیفیت مناسب و مورد نظر را داشته باشد.

بررسی کولر ایران رادیاتور

یکی از مواردی که در هنگام بررسی این محصولات باید در نظر گرفته شود بررسی نوع بدنه این سیستم‌ها است. لازم است بدانید که بدنه کولرهای گازی ایران رادیاتور، از جنس و پوشش بسیار مناسبی به وجود آمده است. جنس این بدنه از استیل الکترولیتی ایجاد شده است. از طرف دیگر، پنل داخلی و هم‌چنین پنل بیرونی این نوع از کولرها نیز با استفاده از بهترین آلیاژها طراحی و ساخته شده‌اند.
این عوامل باعث شده تا محصول تولید شده توسط ایران رادیاتور، دوام و استحکام بالایی داشته باشد و در برابر عوامل بیرونی محیط از قبیل مواد شیمیایی، نوسانات جوی، تغییر و تحولات دمایی و... از خود مقاومت نشان دهد. کولرهای گازی تولید شده توسط ایران رادیاتور بسته به نوع و مدل خود، دارای این توان هستند که در دامنه دمایی منفی
۷ تا مثبت ۴۳، کارکرد بسیار موثری داشته باشند.

مزایا کولر گازی ایران رادیاتور

کولرهای گازی ایران رادیاتور از نظر شکل ظاهری، بسیار جذاب و مناسب طراحی و ساخته شده‌اند. بنابراین محیط مورد نظر شما را بسیار جذاب و زیبا خواهند نمود. لذا می‌توانید از این محصولات برای طراحی دکوراسیون خود بهره مند گردید. کارایی قابل توجه و هم‌چنین راندمان بسیار بالا از دیگر مزایای به کار گیری این سیستم‌های تهویه هوا است.
از دیگر مواردی که لازم است در این بخش به آن اشاره شود توان برودتی این سیستم‌ها است. این کولرها خنک کنندگی بسیار مطلوبی دارند. از طرف دیگر کولرهای گازی ایران رادیاتور در هنگام کار، سر و صدای زیادی ایجاد نمی‌کنند. این محصولات برودتی، از ظرفیت سرمایشی متنوعی برخوردار شده‌اند. کولرهای گازی ایران رادیاتور را می‌توانید در محیط‌های مختلف مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی و ... مورد استفاده قرار دهید.

مزایا کولر گازی ایران رادیاتور

 

انواع مدل‌های کولر ایران رادیاتور

کولرهای گازی که توسط شرکت ایران رادیاتور تولید می‌شوند و به بازار مصرف ارائه می‌گردند دارای چند نوع مختلف هستند. بنابراین می‌توانید از میان این محصولات، کولرهای گازی ایستاده را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید و یا به خرید انواع کولرهای دیواری این مجموعه تولیدی و صنعتی دست بزنید. از طرف دیگر برخی از کولرهای گازی ایران رادیاتور دارای مدل پنجره‌ای هستند و یا به صورت پرتابل با قابلیت حمل و نقل و امکان جابجایی، تولید می‌شوند و به بازار مصرف ارائه می‌گردند.

لازم است بدانید که هر یک از این محصولات، برای کاربرد در مناطق خاص، مناسب هستند. چرا که در چنین شرایطی، لازم است میزان طرفیت کولر مورد نظر و هم‌چنین مساحت محیط را در نظر داشته باشید. برای نمونه، می‌توان گفت کولرهای گازی ایران رادیاتور که به صورت ایستاده طراحی می‌شوند برای مراکز عمومی از قبیل فروشگاه‌ها و یا مراکز درمانی و بیمارستانی، بسیار مناسب هستند.
از طرف دیگر اين امکان وجود دارد که بتوانید این محصولات را به صورت سرمایشی و یا حتي گرمایشی مورد استفاده قرار دهید. این در حالی است که کولرهای پنجره‌ای و یا کولرهای دیواری، بیشتر مصارف خانگی دارند. لازم است بدانید که تمامی انواع این کولرها در ظرفیتهای مختلفی ساخته می‌شوند. بنابراین لازم است قبل از خرید این محصولات، عامل ظرفیت را نیز در نظر داشته باشید. از جمله ظرفیت‌های کولرهای گازی ایران رادیاتور می‌توان به ظرفیت‌های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۳۰۰۰۰ و .... اشاره کرد. هر یک از این ظرفیت‌ها برای به کارگیری در محیط‌های مختلف، مناسب هستند.
برای نمونه، کولرهای گازی پرتابل و قابل حمل این شرکت را می‌توانید در فضاهای کوچک به کار ببرید. با استفاده از این محصول، قادر خواهید بود فضاهایی با وسعت ۲۰ تا ۳۰ متر مربع را خنک کنید.


مشخصات فنی کولر گازی ایران رادیاتور

کولرهای گازی ایران رادیاتور، دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد هستند. در بسیاری از موارد می‌توانید از این سیستم‌ها، برای سرمایش و یا گرمایش محیط در مناطق معتدل استفاده کنید. این نوع از سیستم‌های تهویه، قابلیت کارکرد تا محدوده دمایی ۴۳ درجه سانتی گراد را دارند. این سیستم‌ها هم‌چنین به کمپرسور روتاری توشیبا مجهز هستند. گاز مبرد این دستگاه‌های خنک کننده از نوع R140a به وجود آمده و با محیط زیست، دارای سازگاری و تطابق است.
لازم به ذکر است که این سیستم‌ها را می‌توانید در اماکن و نقاط با رطوبت بالا نیز مورد استفاده قرار دهید.

مشخصات فنی کولر گازی ایران رادیاتور


این سیستم‌ها به فین‌های طلایی، مجهز شده‌اند که در اپراتور و یا کندانسور بیرونی کولرهای مورد نظر، به کار رفته است. به کارگیری این پوشش برای کندانسور، موجب شده است تا کولر گازی بتواند از این بخش، حفاظت کند. بنابراین سیستم مورد نظر، می‌تواند در برابر پوسیدگی و یا خوردگی و سایر عوامل آسیب زا در محیط از خود مقاومت کند.
از طرف دیگر لازم است بدانید که کویل استفاده شده در این دستگاه‌ها، از میله‌های مسی و لوله‌های آلومینیومی به وجود آمده است. مجهز شدن این سیستم‌ها به فیلترهای بادوام و با کیفیت موجب شده تا کولرهای گازی ساخته شده توسط ایران رادیاتور بتوانند هر گونه آلودگی را در هوا و محیط، جذب نمایند. این فیلترها از طول عمر بالایی برخوردار شده‌اند و از طرف دیگر قابل شستشو هستند. دارا بودن ریموت کنترل و هم‌چنین صفحه نمایش مخفی و ... از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این محصولات است.

مصرف برق کولر گازی ایران رادیاتور

بدون شک، یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام انتخاب و خرید یک کولر گازی، میزان مصرف برق است. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که در طراحی و ساخت کولر گازی تولید شده توسط ایران رادیاتور از اینورتر استفاده شده است. بنابر این عامل می‌توان این طور نتیجه گرفت که این نوع از سیستم‌های خنک کننده و تهویه هوا، برای بهینه سازی مصرف انرژی، بسیار موثر و مناسب هستند.
در حقیقت ذکر این نکته لازم است که به کارگیری اینورتر در این دستگاه‌ها موجب می‌شود تا در موقعیت‌هایی که محیط مورد استفاده، به دمای دلخواه و مورد نظر، رسید، دور موتور کولر گازی، کاهش پیدا کند. کاهش دور موتور نیز باعث می‌شود تا چیزی در حدود ۷۳ درصد در مصرف انرژی و برق، صرفه جویی به عمل آید. به طور کلی می‌توان گفت کولرهای گازی که توسط ایران رادیاتور طراحی و تولید می‌شوند دارای رده مصرف انرژی با گرید +A هستند. بنابراین از طریق به کار گیری این سیستم‌ها علاوه بر خنک کردن محیط، می‌توانید در مصرف انرژی و برق خود نیز صرفه جویی کنید و از این طریق از میزان هزینه‌های خود کم کنید.

 


 

نظرات کاربران ( 0 نظر )

  • ارسال نظر